ITHardware
Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

TP-Link

Światowy lider rynku WLAN, który od 25 lat specjalizuje się w sieciach bezprzewodowych - obecnie swoje produkty sprzedaje w ponad 120 krajach, a z jego rozwiązań dla domu i firmy korzystają setki milionów osób. Producent może się pochwalić bardzo bogatym portfolio produktów, w skład którego poza urządzeniami sieciowymi, jak systemy Wi-Fi, routery bezprzewodowe, modemy/bramy sieciowe, karty sieciowe i inne, wchodzą również liczne akcesoria, kamery monitoringu i rozwiązania smart home. 

tp linkcollage2

TP-Link

Archer GX90 to gamingowy router od TP-Link. Dzięki wykorzystanych w nim technologiom, gracze zapomną o istnieniu lagów, wysokiego pingu i niewystarczającej przepustowości.

Router pracuje w standardzie WiFi 6 i posiada trzy pasma sieci bezprzewodowej o łącznej przepustowości dochodzącej do 6579Mb/s: do 4804Mb/s w paśmie 5GHz, do 1201Mb/s w drugim paśmie 5GHz oraz do 574Mb/s w paśmie 2,4GHz. Dedykowane graczom pasmo 5GHz wykorzystuje technologie 4T4R i HE160, dzięki czemu wszystkie platformy do gier mają do dyspozycji połączenia o bardzo dużej prędkości, a zakłócenia generowane przez inne urządzenia w ogóle nie są odczuwalne.

Router wyposażono w jeden port WAN/LAN 2,5Gb/s, jeden gigabitowy port WAN/LAN oraz trzy gigabitowe pory LAN. Urządzenie wyposażono w jeden port USB 2.0 i jeden szybki port USB 3.0, dzięki którym do sieci domowej można podłączyć  niemal każde urządzenie. Najwyższą wydajność sieci zapewnia czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz.

Urządzenie kosztuje ok. 1200 zł.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Ta prosta w instalacji i obsłudze kamera WiFi sprawi, że już zawsze będziesz miał pewność, że Twój dom jest bezpieczny. Rozdzielczość 2304 x 1296 px gwarantuje doskonałą jakość obrazu w każdych warunkach.

Urządzenie może samoczynnie uruchomić alarm dźwiękowy lub świetlny, który w razie potrzeby odstraszy potencjalnego intruza. Kamera zaalarmuje także właściciela powiadomieniem push na telefon, kiedy wykryje niepożądany ruch w wybranych do monitorowania obszarach. Dodatkowo Tapo C210 wyposażono w szerokokątny obiektyw (o możliwości obrotu horyzontalnego o 360°), który doskonale nadaje się do monitorowania dużej przestrzeni.

Urządzenie można obsługiwać przez aplikację Tapo (dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android). Dzięki niej można zarządzać nawet 32 kamerami ulokowanymi w różnych miejscach, np. kuchni, hallu, pokojach i jednocześnie odtwarzać obraz nawet z czterech różnych kamer na jednym ekranie.

Kamera Tapo C210 kosztuje ok. 170 zł.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

TP-Link Tapo P100 to inteligentne gniazdko łączące się poprzez sieć Wi-Fi. Obsługa jest możliwa za pomocą aplikacji mobilnej lub komend głosowych. Gniazdko umożliwia przygotowywanie harmonogramów pracy oraz zdalne włączanie urządzeń w czasie nieobecności w domu czy biurze.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Karta sieciowa TX401 dzięki technologii 10GBase-T zapewnia duże prędkości transmisji danych wynoszące nawet 10 Gb/s. To idealna propozycja nie tylko dla zapalonych graczy, ale także dla każdego, kto potrzebuje połączeń przewodowych bez żadnych kompromisów. TX401 będzie idealnym pomostem między serwerem centralnym, a innym sprzętem w sieci lokalnej. Od teraz wykonywanie działań wymagających dużej przepustowości w domu lub w biurze nie będzie sprawiać żadnych problemów.

Karta sieciowa TX401 kosztuje ok. 400 zł.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

TP-Link Tapo C210

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.