ITHardware
Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

Synology

Firma Synology dostarcza rozwiązania, w których najważniejszym czynnikiem jest bezpieczeństwo, spójność danych i ciągłość pracy. Rozwiązania Synology są do tego efektywne kosztowo. Oznacza to, że w cenie urządzenia znajdziemy autorskie aplikacje Synology, między innymi bezlicencyjne aplikacje do backupu całej infrastruktury IT (komputery, serwery fizyczne, maszyny wirtualne), uruchamiania różnego rodzaju maszyn wirtualnych takich jak systemy Windows czy Linux oraz konfiguracji klastra wysokiej dostępności. Poza tym dostępne są również narzędzia usprawniające działanie zespołu (udostępnianie i synchronizacja, Mail, Chat, Synology Office).

Firma Synology stawia sobie za cel oferowanie produktów opracowanych z myślą o przyszłości oraz najlepszych w swojej klasie usług dla klientów.

Link do strony producenta

 

synology collage

 

Synology

Synology DS218play - Twoja osobista biblioteka multimedialna w 4K i Ultra HD!

Zaprojektowany z myślą o entuzjastach multimediów serwer DS218play obsługuje transkodowanie treści 4K Ultra HD w czasie rzeczywistym. Zintegrowane narzędzie Video Station ułatwia zarządzanie i organizowanie filmów wideo i ich przesyłanie strumieniowe
na komputery, smartfony i odtwarzacze multimedialne. Dodatkowo aplikacja Photos
umożliwia efektywne organizowanie i udostępnianie zdjęć i albumów na bieżąco.  A dzięki swojej osobistej Audio Station wszystkie pliki muzyczne zostaną inteligentnie posortowane, przygotowane do odtworzenia, zapewniając idealną jakość dźwięku.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Bezpłatna chmura publiczna

Nowoczesne urządzenie Synology DS220+ to idealne rozwiązanie wielu problemów, gdyż urządzenie zostało zaprojektowane przede wszystkim z akcentem na wielozadaniowość. Unikalnym rozwiązaniem w warunkach współczesnego świata jest przechowywanie danych i ważnych kopii zapasowych na nośniku wirtualnym. Funkcja Cloud Sync pozwala na dostęp do potrzebnych plików w dowolnym miejscu poprzez bezproblemową synchronizację z przenośnymi urządzeniami, a dzięki łatwym w obsłudze pokrewnym aplikacjom dla iOS i Android cały proces sprowadza się do zaledwie kilku kliknięć.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Prosta w użyciu chmura prywatna dla każdego

DS220j to 2-kieszeniowy serwer NAS klasy podstawowej przeznaczony do użytku domowego i osobistego, umożliwiający przechowywanie i udostępnianie zdjęć, filmów i dokumentów. Chmura prywatna jest oparta na nagradzanym systemie operacyjnym DiskStation Manager (DSM), zapewniającym intuicyjny interfejs użytkownika i bezpieczne metody ochrony danych, umożliwiające łatwe tworzenie kopii zapasowych zasobów cyfrowych z komputerów i urządzeń przenośnych bez dodatkowych kosztów.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Wydajny serwer NAS z funkcją przyspieszenia pamięci podręcznej SSD

Serwer Synology DS420+ został zaprojektowany z myślą o entuzjastach IT i użytkownikach domowych. Serwer DS420+ jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor i wbudowane gniazda dysków SSD M.2 NVMe 2280 przyspieszające pamięć podręczną, dzięki czemu doskonale nadaje się do udostępniania danych, przesyłania strumieniowego wideo i indeksowania zdjęć.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Synology Router RT2600ac

Niesamowicie szybka sieć Wi-Fi z maksymalną przepustowością łączną 2,53 Gb/s, co pozwala znacząco przyspieszyć sieć. Model RT2600ac jest routerem bezprzewodowym dla domu i małych biur umożliwiającym inteligentniejszą pracę i zabawę. Router jest wyposażony w wszechstronne rozwiązania VPN, ulepszone funkcje zabezpieczeń oraz elastyczne funkcje do obsługi multimediów i udostępniania plików.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

Synology DS220j

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.