ITHardware
Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

Silentium PC

 

 

 

 

 

 

 

Polska marka stworzona przez specjalistów i entuzjastów branży komputerowej, która powstała w 2006 roku, by dostarczyć na rynek produkty skrojone specjalnie pod potrzeby użytkowników. Firma stawia przede wszystkim na wsłuchiwanie się w głosy klientów, funkcjonalność, wszechstronność i dostępność, dzięki czemu do sprzedaży trafiają rozwiązania o świetnym stosunku ceny do oferowanych możliwości. Dziś w portfolio SilentiumPC znajdują się obudowy komputerowe, zasilacze, chłodzenia czy podświetlenie RGB, które docenia coraz szersze grono użytkowników i branżowych specjalistów, o czym świadczą kolejne nagrody.spc collage 2

Silentium PC

SilentiumPC Regnum RG6V Evo TG ARGB to obudowa w sposób wyjątkowy nastawiona na wysoki przepływ powietrza, a tym samym na skuteczne chłodzenie komponentów zainstalowanych w środku PC-a. Wyposażona została w cztery podświetlone adresowalnymi LED-ami wentylatory wysokociśnieniowe Stella HP ARGB CF 120 mm – trzy z przodu oraz jeden z tyłu. Podświetleniem można zarządzać poprzez dołączony kontroler Nano-Reset ARGB lub po podłączeniu do kompatybilnej płyty głównej. Regnum RG6V Evo TG ARGB bazuje na strukturze Natissis, której charakterystyczną cechą jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w ramach standardowej wielkości konstrukcji typu MIDI Tower dla formatu ATX i E-ATX. We wnętrzu zmieszczą się karty graficzne długie na 360 mm, a powietrzne zestawy chłodzenia procesora mogą mieć maksymalnie wysokość 162 mm. Najbardziej wyróżniającym elementem w tym segmencie jest niewątpliwie możliwość zainstalowania chłodnic zintegrowanych zestawów chłodzenia cieczą (AIO) nie tylko z przodu (120/140/240/280/360 mm), ale także na górze obudowy: 120/140/240/280 mm! Zamiennie, użytkownik ma możliwość zamontowania do 8 wentylatorów we wnętrzu obudowy.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

SilentiumPC Navis Evo ARGB 280 to wzbogacony m.in. o adresowalne podświetlenie RGB wydajny zestaw chłodzenia procesorów typu AIO. Za odbiór ciepła z procesora odpowiada masywny, miedziany blok wodny a za przepływ cieczy odpowiada cicha i wyposażona w łożysko ceramiczne blokopompka,  połączona z chłodnicą o wielkości 280 mm z fabrycznie osadzonymi dwoma wentylatorami 140 mm.

Zestaw SilentiumPC Navis Evo ARGB 280 w sposób szczególny przystosowany został do cichego działania. Dzięki chłodnicy o większym rozmiarze jak i większej liczbie wentylatorów – 2× 140 mm – możliwe było obniżenie maksymalnej prędkości obrotowej do zakresu: 800 – 1800 obr./min i uzyskanie wyjątkowej kultury pracy całego zestawu.

9wydajnoscoplacalnosc

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Fera 5 Dual Fan to nowy układ chłodzenia procesora od SilentiumPC, w którym zastosowano technologię Synergy Cooling. Wyróżniki to m.in. zupełnie nowy radiator z gęsto upakowanymi finami, zoptymalizowana podstawa z czterema rurkami cieplnymi, a także dwa wentylatory Fluctus 120 PWM z nowym łożyskiem i wysoką kulturą działania. Dzięki niewielkim wymiarom Fera 5 Dual Fan nie nachodzi na moduły pamięci RAM, które mogą być dowolnie wysokie.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

W pełni biała obudowa Ventum VT4V Evo TG ARGB White wyróżnia się bardzo wysokim przepływem powietrza zapewnionym przez otwarty przedni panel, a także cztery wysokociśnieniowe i podświetlone wentylatory Pulsar HP ARGB 120 mm CF. Wymagający użytkownicy mogą skorzystać z unikalnej możliwości zamontowania zintegrowanego zestawu chłodzenia cieczą (AIO) nawet w rozmiarze 280 mm na górze obudowy – niezależnie od wysokości zastosowanych pamięci RAM. Wrażenia wizualne zapewniają zjawiskowe wentylatory oraz intensywny biały lakier, widoczny na niemal każdym elemencie: wewnętrznej strukturze, przednim panelu, jak i górnym filtrze przeciwkurzowym.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Fera 5 ARGB wraz z wentylatorem Fluctus 120 PWM ARGB to nowa wersja opracowanego we współpracy z Synergy Cooling powietrznego układu chłodzenia procesora, wyposażona w system dwuelementowego adresowalnego podświetlenia ARGB: świecący top i wentylator. Podstawą jest wydajny układ chłodzenia z asymetrycznym radiatorem o gęsto upakowanych finach i zoptymalizowaną podstawą z czterema rurkami cieplnymi, który uzupełnia idealnie dobrany wentylator. Wyposażona w system adresowalnego podświetlania Fera 5 ARGB reprezentuje nową generację systemów chłodzenia procesorów marki SilentiumPC, wykorzystujących synergię układu finów i wentylatorów z charakterystycznymi łopatkami o ząbkowanych krawędziach, które gwarantują wysokie ciśnienie statyczne, konieczne do zapewnienia dużego przepływu powietrza. Wyjątkowe efekty wizualne zapewnia adresowalne podświetlenie LED Fery 5 ARGB , które umożliwia w pełni indywidualne dostosowanie efektów, kolorów i stylu do oczekiwań użytkownika.

10rekomendacjawydajnosckultura pracyoplacalnosc

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Zapewnij swojemu desktopowi niepowtarzalną oprawę z czarną obudową SilentiumPC Regnum RG6V TG. Ta oryginalna konstrukcja wyróżnia się minimalistycznym gamingowym designem, uzupełnionym przez przeszklony panel boczny. Możesz więc z dumą wyeksponować stworzoną konfigurację. Przestronne wnętrze pomieści wszystkie niezbędne komponenty, a fabryczny system chłodzenia zapewni odpowiednią wentylację.

Sprawdź, jak SilentiumPC Regnum RG6V TG wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Zasilacz ATX Vero L3 500 W to bardzo wysoka sprawność, potwierdzona certyfikatem 80 PLUS Bronze 230V, nowoczesne i wydajne konwertery DC-DC, bardzo mocna pojedyncza linia +12 V, jak również bardzo ciche działanie w dużym zakresie obciążenia, a także bogaty zestaw płaskiego i czarnego okablowania. Wysokie parametry zasilaczy komputerowych Vero L3 to efekt użycia w ich budowie sprawdzonych komponentów wysokiej klasy, znanych dotychczas raczej z wyższych segmentów.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

SilentiumPC Fera 5 ARGB

Łukasz SierantNajlepsze testy zasilaczy w Polsce.

Łukasz SierantNajlepsze testy zasilaczy w Polsce.