ITHardware
Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

Samsung

samsung collage

Samsung

Poszerzaj swoje horyzonty wraz ze smartfonem Samsung Galaxy A22 64 GB. Twoim oknem na świat stanie się przestronny wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,4”. Wszystko, co na nim zobaczysz, będzie ostre i bogate w żywe kolory. Dodatkowo częstotliwość odświeżania 90 Hz zapewni dużą płynność animacji. Śmiało korzystaj z systemu czterech aparatów i rób zdjęcia, tak jak lubisz.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Najnowszy Galaxy S21 Ultra 5G dostarcza zupełnie nowych wrażeń i możliwości. Niemal bezramkowy smartfon z ekranem 6,8" wygodnie układa się w dłoni, a znakomity wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X zapewnia nasycony kolorami obraz, od którego ciężko oderwać wzrok. Dodatkowo, odświeżanie ekranu 120 Hz i wydajna duża bateria 5000 mAH pozwolą Ci na jeszcze lepszą efektywność. Pochwal się zdjęciami o doskonałej jakości w każdych warunkach, dzięki głównemu aparatami 108 MP i AI, które automatycznie dopasuje scenę i podpowie najlepsze ustawienie kadru. Okryj w sobie reżyserski talent z wideo 8K z opcją nagrywania symultanicznego z przedniej i tylnej kamery oraz możliwością wycięcia z filmu pełnej szczegółów stopklatki.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Jeśli lubicie robić zdjęcia, Galaxy A52 oferuje aż 4 tylne aparaty, które wzbogacą Waszą Galerię. Główny aparat ma 64 MP, jasną przysłonę F1,8 i optyczną stabilizację obrazu. Pozwoli Wam rejestrować cenne chwile wyraźnie i szczegółowo, w każdych warunkach oświetleniowych. Możecie także fotografować, używając obiektywu ultraszerokokątnego, makro oraz głębi. Nie musicie nic ustawiać. O jak najlepszą jakość zdjęć troszczy się Funkcja Rozpoznawania Scen. Natomiast, gdy zechcecie sami zrobić sobie zdjęcie, macie do dyspozycji przedni aparat rejestrujący selfie w rozdzielczości 32 MP z możliwością wzbogacenia ich ciekawymi efektami.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Szybszy od swojego poprzednika, dysk 970 EVO Plus wykorzystuje najnowszą technologię V-NAND i zoptymalizowane oprogramowanie sprzętowe. Podzespół maksymalizuje potencjał przepustowości łącza NVMe, zapewniając komputerowi niezrównane działanie. Oferuje przy tym aż 500GB pojemności oraz sekwencyjną prędkość odczytu/zapisu wynoszącą odpowiednio nawet 3500/3200 MB/s.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds doskonale sprawdzają się w połączeniu z każdym źródłem dźwięku. Dzięki interfejsowi Bluetooth bez trudu sparowane je ze swoim laptopem, smartfonem, telewizorem czy smartwatchem. Galaxy Buds zapamiętują używane urządzenia i pozwalają płynnie się między nimi przełączać. Od teraz podczas słuchania muzyki nie zaskoczy Cię już niezapowiedziana wideorozmowa. Wystarczy, że jednym kliknięciem przełączysz akcesorium na drugie urządzenie. Obie słuchawki Samsung Galaxy Buds posiadają po dwa wbudowane mikrofony – zewnętrzny i wewnętrzny, między którymi przełączają się, rozpoznając hałas w Twoim otoczeniu. Z tego względu są doskonałe do prowadzenia rozmów w każdym, nawet bardzo głośnym miejscu. Jeżeli często rozmawiasz na mieście, w autobusie lub w otoczeniu hałaśliwych sąsiadów, Galaxy Buds to dobry wybór, dzięki któremu Twoi rozmówcy zawsze będą Cię idealnie słyszeć.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Poznaj nowy smartwatch od producenta Samsung. Jest to Galaxy Watch Active 2. Jego obudowa została wykonana z najlepszych materiałów, aby zostać Twoim doskonałym partnerem podczas treningu. Dzięki możliwości rozmów głosowych pozostaniesz w kontakcie w każdej sytuacji, a mnogość funkcji takich jak licznik spalonych kalorii, czy monitorowanie snu zapewni dodatkową wiedzę na temat Twojego ciała.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

Samsung Galaxy Watch Active 2 SM-R830

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.