ITHardware
Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

Mercusys

Stworzona przez TP-Link marka Mercusys obecna jest na chińskim rynku od 2001 roku. W ciągu kilkunastu lat stała się drugą co do wielkości marką urządzeń sieciowych w Chinach, plasując się tuż za liderem rynku – TP-Link. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, Mercusys zdecydował się rozpocząć działalność sprzedażową na 45 rynkach zagranicznych, w tym także na rynku polskim. Decyzja ta związana jest z oczekiwaniami klientów, którzy potrzebują dobrej jakości, tanich i niezawodnych urządzeń. Bazując na doświadczeniach TP-Link w zakresie technologii produkcji, kontroli jakości oraz dystrybucji urządzeń sieciowych, marka Mercusys wprowadza urządzenia, które są doskonałym przykładem optymalizacji jakości i ceny.

mercusys collage

Mercusys

Dzięki połączeniu kilku współpracujących ze urządzeń sobą Halo H50G można stworzyć wydajny system WiFi mesh nawet w wielopiętrowym domu. Routery Halo współpracują ze sobą, aby tworzyć jednolitą sieć WiFi. Podczas przemieszczania się po domu twój telefon lub tablet zawsze połączy się z routerem Halo, który oferuje mu najlepsze połączenie, bez przerywania transferu, buforowania czy spadków prędkości.


Halo H50G zapewnia dostęp do dwóch pasm szybkiej sieci bezprzewodowej, których prędkości osiągają łącznie 1,9 Gb/s.


Ponadto, każda jednostka Halo posiada 3 porty gigabitowe porty Ethernet, dzięki którym można do nich podłączyć przewodowa urządzenia niewyposażone w kartę WiFi.


Zestaw Halo H50G składający się z trzech stacji bazowych kosztuje ok. 400 złotych.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

MR70X polecany jest zwłaszcza osobom, które cenią sobie jakość w rozsądnej cenie i chcą, żeby zdalna praca i zdalne nauczanie w domu przebiegały bezproblemowo. Router pracuje w najnowszym standardzie WiFi 6, dzięki czemu gwarantuje stabilne połączenia dla wielu urządzeń jednocześnie.


Mercusys MR70X oferuje prędkości sięgające do 1,8 Gb/s (do 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz). Urządzenie wyposażone zostało w gigabitowy port WAN oraz trzy gigabitowe porty LAN, dzięki którym użytkownik otrzymuje gwarancję szybkich połączeń przewodowych.


Dla zwiększenia bezpieczeństwa w routerze Mercusys MR70X zastosowano najnowsze szyfrowanie WPA3, dzięki któremu sieć domowa zyskuje lepszą ochronę. Rodzice mogą skorzystać z funkcji kontroli rodzicielskiej, pozwalającej na zastosowanie blokady dostępu do wybranych zasobów sieciowych i treści w Internecie.


Urządzenie kosztuje ok. 160 zł.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

Mercusys Halo H50G

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.