ITHardware
Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

IRDM

IRDM by Goodram to marka pamięci komputerowych oraz Flash, której twórcą i producentem jest polska firma Wilk Elektronik. Markę tworzą serie produktów RAM, SSD i kart pamięci dedykowanych graczom oraz pasjonatom, którzy do realizacji swojej pasji bądź pracy potrzebują produktów o najwyższej jakości i niezawodności działania. Wyselekcjonowane komponenty, dbałość o detale oraz unikalny design to wyznaczniki serii IRDM zostały docenione przez użytkowników całego świata.

irdm collage

IRDM

IRDM UHS-I U3 A2 microCARD zapewnia wysoką wydajność i niezawodność tym, którzy chcą nagrywać filmy w rozdzielczości 4K i slow motion lub zapisywać wysokiej jakości zdjęcia w formacie JPEG i RAW w trybach szybkiej reakcji. Karta jest kompatybilna z systemem Android, dzięki czemu może służyć jako pamięć wewnętrzna urządzeń mobilnych, umożliwiając płynne nagrywanie multimediów oraz instalowanie aplikacji. Dzięki klasie wydajności A2, możliwe jest instalowanie na niej multimediów oraz aplikacji wykorzystywanych w smartfonach. Klasa wydajności karty pamięci określona została w wartości IOPS i w przypadku parametru A2 wynosi ona odpowiednio 4000 IOPS (odczyt) i 2000 IOPS(zapis).

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

IRDM PRO DDR4 posiadają 8 GB i 16 GB pamięci w jednym module i dostępne są w konfiguracjach Single oraz Dual Channel (16, 32 GB). Gwarantowana częstotliwość na poziomie 3600 i 4000 MHz powoduje, że moduły IRDM cieszą się dużą popularnością wśród graczy, profesjonalistów i overclockerów. Moduły IRDM PRO są wyposażone w niskoprofilowe, ulepszone radiatory, odprowadzające ciepło i zapewniające stabilna pracę
komputera. Pół matowy, biały heatsink oraz białe PCB, to niespotykane na szeroką skale zestawienie kolorystyczne, dzięki czemu IRDM PRO – Hollow White wpisują się w trendy customowych PC, które coraz częściej budowane są na białych na komponentach.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Moduły pamięci IRDM PRO DDR4 Deep Black to pamięci stworzone z myślą o graczach i entuzjastach. Moduły zbudowane zostały z wyselekcjonowanych pamięci oraz 8-warstwowej płytki PCB. Całość została zamknięta w stylowe, odprowadzające nadmiar ciepła radiatory, dostępne w nowym kolorze Deep Black. Stylistyka IRDM PRO Deep Black sprawdzi się w customowych PC, budowanych z nastawieniem na czystość i estetykę formy. IRDM PRO DDR4 oferują pojemność 8 GB i 16 GB w pojedynczym module i dostępne są w konfiguracjach Single (8, 16GB) oraz Dual Channel (16, 32 GB). Częstotliwość na poziomie 3600 MHz zapewnia szybkość i niezawodność działania jakiej oczekują gracze, profesjonaliści i overclockerzy.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Nie daj szans przeciwnikom i wykorzystaj maksymalny potencjał swojego komputera. Stworzone z myślą o graczach i profesjonalistach moduły pamięci IRDM RGB DDR4 z podświetleniem LED, to gwarancja niezwykłej wydajności i efektów wizualnych dopasowanych do twojego zestawu komputerowego. Najnowsze pamięci IRDM RGB DDR4 są kompatybilne z oprogramowaniem do sterowania oświetleniem RGB od wiodących producentów płyt głównych. Dzięki starannie wyselekcjonowanym i przetestowanym komponentom pamięci i taktowaniem 3600MHz możesz cieszyć się stabilnym i szybkim działaniem modułów, niezależnie od tego czy Twój komputer służy do grania, tworzenia czy tez transmisji online.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Oferując solidną prędkość odczytu dla swojej generacji - 3200 MB/s, SSD może być stosowany jako alternatywa droższych produktów opartych o interfejs 4.0. SSD IRDM M.2 oferuje kilkukrotnie szybsze osiągi w stosunku do SATA III. To oznacza również 6x szybszy czas wczytywania gier oraz ich zapisywania. SSD z PCI Express wykazują się także większą energooszczędnością, co docenić powinni entuzjaści wielogodzinnych rozgrywek komputerowych. Obecność układu dram powoduje, że dysk pracuje bardzo stabilnie w trakcie gry przy dużym obciążeniu bez spadku wydajności, który jest przypadłością dysków bez dram.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Dyski serii IRDM PRO gen.2 stworzone zostały z myślą o użytkownikach, wymagających najwyższej niezawodności i stabilności działania. SSD IRDM oferuje solidne parametry, osiągając prędkości transferu sekwencyjnego do 555 MB/s dla odczytu i 535 MB/s dla zapisu. Dzięki wykorzystaniu klasycznego formatu 2,5” z interfejsem SATA III, SSD IRDM sprawdzi się w wielu rozwiązaniach, które nie dysponują szybszymi złączami PCI-e. SSD IRDM PRO gen.2 zapewnia najlepszą w swojej klasie wydajność i niezawodność. Dysk został wyposażony w pamięć 3D TLC NAND Flash i znakomity czterordzeniowy kontroler Phison PS3112-S12. Dopracowany firmware zapewnia pełne programowe zabezpieczenie danych oraz ich spójność.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

SSD IRDM M.2

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.