ITHardware
Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

IIYama

Jeden z czołowych japońskich producentówmonitorów działających na skalę międzynarodową, który swoje rozwiązania dostarcza na rynek już od 1973 roku. Od marca 2000 roku firma ma także polski oddział, nieustannie zwiększając swoją popularność - obecnie ok. 50 tysięcy polskich użytkowników rocznie decyduje się na monitory firmy, wybierając produkty o świetnej relacji ceny do możliwości i chronionych 3-letnią gwarancją producenta oraz programem zero martwych pikseli na starcie. W ofercie firmy znajdują się monitory biurkowe, gamingowe, z powłoką ze wzmocnionego szkła, monitory dotykowe, monitory dotykowe.

iiyama prolite collage

IIYama

Monitor objęty jest promocją, w ramach której do zakupu, od 1 grudnia do wyczerpania zapasów, otrzymujemy gratis soundbar Creative Stage Air o wartości 149 zł.  

ProLite XUB2796HSU-B1 to monitor z technologią IPS do użytku biznesowego, który bardzo dobrze sprawdza się także podczas okazjonalnego grania. Zastosowana tu 27-calowa matryca IPS Full HD zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów przy szerokich kątach widzenia. Ergonomiczna podstawa umożliwia rotację o 90 stopni (tryb portretowy) i regulację wysokości do 13 cm, dzięki czemu ekrany nadają się do zastosowań i środowisk, w których elastyczność i ergonomia są kluczowymi czynnikami. Gracze docenią z kolei niski czas reakcji, wynoszący tylko 1ms MPRT, technologię FreeSync, która odpowiada za eliminowanie przycięć i efektu rozrywania ekranu oraz funkcję Black Tuner, umożliwiającą dostrzeżenie przeciwnika nawet w najciemniejszych zakamarkach. Osoby pracujące przed komputerem nie muszą obawiać się szybkiego zmęczenia oczu, gdyż zastosowano tu wyświetlacz typu Flicker Free oraz opcję redukcji niebieskiego światła. 

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Monitor objęty jest promocją, w ramach której do zakupu, od 1 grudnia do wyczerpania zapasów, otrzymujemy gratis soundbar Creative Stage Air o wartości 149 zł.     

ProLite XUB2796HSU-B1 to 27-calowy monitor z technologią IPS o uniwersalnym zastosowaniu, od pracy biurowej po okazjonalne grania. Panel IPS o rozdzielczości QHD (2560 × 1440 pikseli) zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów, wysoką jakość obrazu i dużą powierzchnię roboczą. Urządzenie oferuje ergonomiczną podstawę z funkcją piwotu i regulacją wysokości, a także szereg gamingowych funkcji, jak np. niski czas reakcji wynoszący tylko 1ms MPRT, technologię FreeSync, która odpowiada za eliminowanie przycięć i efektu rozrywania ekranu czy funkcję Black Tuner, umożliwiającą dostrzeżenie przeciwnika nawet w najciemniejszych zakamarkach. Osoby pracujące przed komputerem nie muszą obawiać się szybkiego zmęczenia oczu, gdyż zastosowano tu wyświetlacz typu Flicker Free oraz opcję redukcji niebieskiego światła. 

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

Iiyama ProLite XUB2796QSU-B1

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.