ITHardware
Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

Be Quiet

Be Quiet

Zapewnij swojemu desktopowi niepowtarzalną oprawę z białą obudową be quiet! Pure Base 500DX. Ta oryginalna konstrukcja wyróżnia się gamingowym designem, uzupełnionym przez przeszklony panel boczny i podświetlenie LED. Możesz z dumą wyeksponować stworzoną konfigurację i ukazać desktopa skąpanego w wielokolorowym blasku. Przestronne wnętrze pomieści wszystkie niezbędne komponenty, a fabryczny system chłodzenia zapewni odpowiednią wentylację.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Shadow Rock 3 oferuje wyjątkową wydajność oraz bardzo cichą pracę. Idealny do zastosowania z wydajnymi procesorami. Shadow Rock 3 zapewnia imponujące chłodzenie aż do 190 W TDP i jest przeznaczony dla osób poszukujących wydajnego chłodzenia oraz niskiego poziomu hałasu. Górna pokrywa wykonana ze szczotkowanego aluminium o dwukolorowej powierzchni dodaje Twojemu zestawowi elegancji.

Sprawdź, jak be quiet! Shadow Rock 3 120mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Zapewnij sobie ciszę i wydajność bez kompromisów. be quiet! Dark Power Pro 12 850W to zasilacz, który oferuje sprawność 80 PLUS® Titanium i bezramkową koncepcję wentylatora dla bezgłośnego chłodzenia. Instalacja podzespołów jest uproszczona dzięki modularnym, oplecionym przewodom o długości do 120 cm. Skutkuje to zwiększonym przepływem powietrza i lepszym chłodzeniem nawet w największych obudowach PC. W Dark Power 12 850W zastosowano tylko najlepsze komponenty. Dlatego w obudowie zasilacza znajdują się wyłącznie wysokiej jakości japońskie kondensatory. Są przystosowane do temperatury 105 ° C, co zapewnia stabilność, niezawodność i długą żywotność.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

be quiet! Dark Power PRO 12 850W 80 Plus Titanium

Łukasz SierantNajlepsze testy zasilaczy w Polsce.