ITHardware
Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

AOC

aoc collage

AOC

AOC I1601P to lekki, przenośny monitor FHD o przekątnej 15,6” wyposażony w złącze USB-C oraz opcjonalne złącze USB DisplayLink w zestawie z ochronnym i uniwersalnym etui. Dzięki DisplayLink nawet starszy komputer z USB-A 2.0 będzie w stanie wyświetlić obraz w pełnej jakości. Ten panoramiczny ekran z matrycą IPS waży jedynie 800 g i charakteryzuje się smukłym i eleganckim wzornictwem. Łatwy dostęp do ustawień w menu ekranowym zapewnia AOC i-Menu, a przełączanie z orientacji krajobrazowej do portretowej odbywa się automatycznie, co bardzo poprawia wygodę obsługi.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Najpiękniejszy obraz o najwyższej ostrości będzie towarzyszyć Ci podczas podróży w wirtualnych światach: nowy model AOC U28G2XU oferuje rozdzielczość 4K UHD oraz wysoką częstotliwość odświeżania 144 Hz, co gwarantuje płynną rozgrywkę. Dzięki obsłudze HDR400 i czasowi reakcji 1 ms, ten monitor z matrycą IPS to idealny wybór dla wszystkich, którzy lubią zanurzyć się w barwnym świecie gier RTS i RPG – szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę atrakcyjną cenę tego monitora.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej 240 Hz, czasowi reakcji na poziomie 0,5 ms i niewielkiemu opóźnieniu wejścia AOC 24G2ZU to gwarancja płynnej, nieprzerwanej rozgrywki. Graj tak, jak chcesz: monitor jest wyposażony w regulację wysokości i obracania oraz obsługuje technologie FreeSync Premium i G-Sync. Jest to więc świetna propozycja dla graczy, którzy uwielbiają produkcje nastawione na rywalizację, a jak na takie parametry, monitor jest też bardzo dobrze wyceniony.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

AOC I1601P

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.