ITHardware
Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

AOC

AOC I1601P to lekki, przenośny monitor FHD o przekątnej 15,6” wyposażony w złącze USB-C oraz opcjonalne złącze USB DisplayLink w zestawie z ochronnym i uniwersalnym etui. Dzięki DisplayLink nawet starszy komputer z USB-A 2.0 będzie w stanie wyświetlić obraz w pełnej jakości. Ten panoramiczny ekran z matrycą IPS waży jedynie 800 g i charakteryzuje się smukłym i eleganckim wzornictwem. Łatwy dostęp do ustawień w menu ekranowym zapewnia AOC i-Menu, a przełączanie z orientacji krajobrazowej do portretowej odbywa się automatycznie, co bardzo poprawia wygodę obsługi.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Najpiękniejszy obraz o najwyższej ostrości będzie towarzyszyć Ci podczas podróży w wirtualnych światach: nowy model AOC U28G2XU oferuje rozdzielczość 4K UHD oraz wysoką częstotliwość odświeżania 144 Hz, co gwarantuje płynną rozgrywkę. Dzięki obsłudze HDR400 i czasowi reakcji 1 ms, ten monitor z matrycą IPS to idealny wybór dla wszystkich, którzy lubią zanurzyć się w barwnym świecie gier RTS i RPG – szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę atrakcyjną cenę tego monitora.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej 240 Hz, czasowi reakcji na poziomie 0,5 ms i niewielkiemu opóźnieniu wejścia AOC 24G2ZU to gwarancja płynnej, nieprzerwanej rozgrywki. Graj tak, jak chcesz: monitor jest wyposażony w regulację wysokości i obracania oraz obsługuje technologie FreeSync Premium i G-Sync. Jest to więc świetna propozycja dla graczy, którzy uwielbiają produkcje nastawione na rywalizację, a jak na takie parametry, monitor jest też bardzo dobrze wyceniony.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

AOC U28G2XU/BK

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.