ITHardware
Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

Chłodzenie CPU

SilentiumPC Navis Evo ARGB 280 to wzbogacony m.in. o adresowalne podświetlenie RGB wydajny zestaw chłodzenia procesorów typu AIO. Za odbiór ciepła z procesora odpowiada masywny, miedziany blok wodny a za przepływ cieczy odpowiada cicha i wyposażona w łożysko ceramiczne blokopompka,  połączona z chłodnicą o wielkości 280 mm z fabrycznie osadzonymi dwoma wentylatorami 140 mm.

Zestaw SilentiumPC Navis Evo ARGB 280 w sposób szczególny przystosowany został do cichego działania. Dzięki chłodnicy o większym rozmiarze jak i większej liczbie wentylatorów – 2× 140 mm – możliwe było obniżenie maksymalnej prędkości obrotowej do zakresu: 800 – 1800 obr./min i uzyskanie wyjątkowej kultury pracy całego zestawu.

9wydajnoscoplacalnosc

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Fera 5 Dual Fan to nowy układ chłodzenia procesora od SilentiumPC, w którym zastosowano technologię Synergy Cooling. Wyróżniki to m.in. zupełnie nowy radiator z gęsto upakowanymi finami, zoptymalizowana podstawa z czterema rurkami cieplnymi, a także dwa wentylatory Fluctus 120 PWM z nowym łożyskiem i wysoką kulturą działania. Dzięki niewielkim wymiarom Fera 5 Dual Fan nie nachodzi na moduły pamięci RAM, które mogą być dowolnie wysokie.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Fera 5 ARGB wraz z wentylatorem Fluctus 120 PWM ARGB to nowa wersja opracowanego we współpracy z Synergy Cooling powietrznego układu chłodzenia procesora, wyposażona w system dwuelementowego adresowalnego podświetlenia ARGB: świecący top i wentylator. Podstawą jest wydajny układ chłodzenia z asymetrycznym radiatorem o gęsto upakowanych finach i zoptymalizowaną podstawą z czterema rurkami cieplnymi, który uzupełnia idealnie dobrany wentylator. Wyposażona w system adresowalnego podświetlania Fera 5 ARGB reprezentuje nową generację systemów chłodzenia procesorów marki SilentiumPC, wykorzystujących synergię układu finów i wentylatorów z charakterystycznymi łopatkami o ząbkowanych krawędziach, które gwarantują wysokie ciśnienie statyczne, konieczne do zapewnienia dużego przepływu powietrza. Wyjątkowe efekty wizualne zapewnia adresowalne podświetlenie LED Fery 5 ARGB , które umożliwia w pełni indywidualne dostosowanie efektów, kolorów i stylu do oczekiwań użytkownika.

10rekomendacjawydajnosckultura pracyoplacalnosc

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

MAG Core Liquid 360R posiada wszystko czego potrzebujesz od zaawansowanego zestawu chłodzenia cieczą, od wysokiej jakości materiałów po efektywne technologie rozpraszania ciepła. Jednocześnie możesz cieszyć oczy wyjątkowym designem oraz wbudowanym podświetleniem ARGB.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Shadow Rock 3 oferuje wyjątkową wydajność oraz bardzo cichą pracę. Idealny do zastosowania z wydajnymi procesorami. Shadow Rock 3 zapewnia imponujące chłodzenie aż do 190 W TDP i jest przeznaczony dla osób poszukujących wydajnego chłodzenia oraz niskiego poziomu hałasu. Górna pokrywa wykonana ze szczotkowanego aluminium o dwukolorowej powierzchni dodaje Twojemu zestawowi elegancji.

Sprawdź, jak be quiet! Shadow Rock 3 120mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

SilentiumPC Fera 5 ARGB

Łukasz SierantNajlepsze testy zasilaczy w Polsce.